ساک دستی تبلیغاتی|جعبه|کارتن|ساک دستی|ساک خرید

عطر ادکلن شنل چنس-چنل چنس پرفیوم - Chanel Chance

عطر ادکلن شنل چنس-چنل چنس پرفیوم - Chanel Chance

عطر ادکلن شنل چنس-چنل چنس پرفیوم - Chanel Chance عطری است با رایحه ملایم و شیرین . این عطر در سال 2003 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد . عطر شنل چنس عطری است زنانه و محرک .

 chance در لغت به معنای « شانس » است . طرز نوشتن Chance و Chanel بسیار شبیه به هم است ، گویی که این دو به خاطر یکدیگر خلق شده اند ! شیشة آن به شکل دایره است برخلاف شیشه های قدیمی که مثل Chanel N5 به شکل مستطیل بودند . طراحی رایحه ، بطری و کاور این محصول برگرفته از نام آن به معنای خوشبختی ، اقبال و شانس است به طوریکه شیشه ی دوار آن نشان از دایره و چرخ شانس میباشد.

عطر شنل چنس - Chanel Chance
عطر شنل چنس - Chanel Chance

طراحی و فرمولاسیون این عطر توسط عطرساز مشهور «جک پولژ» (Jacques Polge) انجام شد. اگر به بطری Chance دقت کنید، خیلی زود به بطری دایره‌ای و تخت آن علاقه‌مند می‌شوید. روی بطری، نام Chance و در پایین آن CHANEL را مشاهده می‌کنید. مایع طلایی‌رنگ درون بطری از روی شیشه‌ی شفاف آن به‌خوبی دیده می‌شود. در بطری با شکل مکعبی و رنگ نقره‌ای‌اش، وزن خوبی را به بطری و ترکیب کلی این شانل اضافه کرده است.

با اولین اسپری از Chance روی پوست و محل نبض یا لباستان متوجه بوی آناناس، گل زنبق، گیاه پاتچولی، فلفل و سنبل خواهید شد. این ترکیب تند و شیرین، در شما و کسانی که این بو را استشمام می‌کنند انرژی و هیجان فوق‌العاده‌ای را ایجاد می‌کند. با گذشت زمان، متوجه تغییر مسیر نت‌های آغازی به‌سوی نت‌های میانی خواهید شد. این نت‌ها از گل‌ یاسمین و لیمو تشکیل‌شده‌اند. این ترکیب دوگانه، علاوه بر طراوت و شادی، انرژی آرامش درونی را هم به شما منتقل می‌کند. در ادامه و با گذشت زمان متوجه جانشینی نت‌های پایانی به‌جای نت‌های میانی خواهید شد. این نت‌ها از ترکیب مشک، گیاه پاتچولی، علف وتیور و وانیل تشکیل شده‌اند. این ترکیب تند و شیرین با خنکی ملایمی که دارد، آرامش و تمرکز را به شما هدیه می‌دهد.

  • نت یا رایحه ابتدایی عطر-ادکلن : لیمو (Lemon) ، اناناس (Pineapple) ، فلفل قرمز (Pink Pepper)
  • نت یا رایحه میانی عطر-ادکلن : گل سنبل (Hyacinth) ، گل زنبق (Iris) ، گل یاس (Jasmine)
    نت یا رایحه پایانی عطر-ادکلن : کهربا (Amber) ، مشک (Musk) ، درخت پچولی (Patchouli) ، درخت خس خس (Vetiver)


عطر ادکلن لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

 لینکهای مرتبط:

ادکلن شنل چنس 

عطر شنل چنس 

چنل  چنس

شنل چنس 

Chanel Chance

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.