ساک دستی تبلیغاتی|جعبه|کارتن|ساک دستی|ساک خرید

عطر ادکلن شنل چنس اوفرش سبز-Chanel Chance Eau Fraiche

عطر ادکلن شنل چنس اوفرش سبز-Chanel Chance Eau Fraiche

عطر ادکلن شنل چنس اوفرش -سبز- Chanel Chance Eau Fraiche عطری است با رایحه خنک و شیرین . این عطر در سال 2007 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد .عطر شنل چنس اوفرش عطری است زنانه و باطراوت .

طراحی و فرمولاسیون این عطر توسط عطرساز مشهور «ژاک پولژ» (Jacques Polge) انجام شده است. Chance Eau Fraiche با بوی شیرین و خنکش برای روزهای بهاری و تابستانی بسیار مناسب به نظر می‌رسد. این عطر یکی از بهترین عطرهای موجود در سری Chance است. گفتنی است که Chance Eau Fraiche در زمره‌ی پرفروش‌ترین عطرهای شانل قرار می‌گیرد. روی بطری این عطر، نشان شانل و نام سری Chance و در پایین آن و با نام Eau Fraiche را مشاهده می‌کنید. مایع سبز‌رنگ درون بطری از روی شیشه‌ی این عطر به‌خوبی دیده می‌شود. گردن فلزی بطری از جنس فلز بوده و با رنگ نقره‌ای و درخشانش جلوه‌ی خوبی به طرح کلی شیشه اضافه می‌کند.

عطر شنل چنس اوفرش - Chance Eau Fraiche
عطر شنل چنس اوفرش - Chance Eau Fraiche

در نت اولیه ی این محصول لیمو و سدر و در نت میانی سنبل آبی ، یاس ، فلفل صورتی و در نت پایانی مشک ، نعناع هندی ، عنبر سائل ، زنبق ، خس خس و چوب درخت ساج را شاهد هستیم . رایحه ای است سرشار از عطر فوق العاده خوشبوی گل ها که در مقایسه با نسخه ی قبلی این عطر از نشاط و تازگی عجیبی برخوردار است . اگر بدنبال رایحه ای چوبی با لهجه ی مرکبات میگردید تا از ملایمت و شیرینی آن برای چهار فصل سال بهره مند بشوید ، مطمئنا این عطر مناسب ترین انتخاب برای شما میباشد . عطری است جادویی که تساوی خاطرات دوران کودکی را برایتان به ارمغان خواهد آورد .عطر شنل چنس اوفرش (Chanel Chance Eau Fraiche)، رایحه‌ای خنک داشته و برای استفاده در روزهای گرم طراحی شده است. چنس فرش در دسته کارهای چوبی و مرکباتی قرار می‌گیرد و هم شیرینی و هم تلخی را به صورت توأمان ارائه می‌کند.

  • نت یا رایحه ابتدایی عطر-ادکلن : مرکبات (Citruses) ، درخت سدر (Cedar)
    نت یا رایحه میانی عطر-ادکلن : گل یاس (Jasmine) ، گل سنبل آبی (Water Hyacinth) ، فلفل قرمز (Pink Pepper)
    نت یا رایحه پایانی عطر-ادکلن : مشک (Musk) ، پرتقال (Orange) ، گل زنبق (Iris) ، درخت پچولی (Patchouli) ، چوب ساج (Teak Wood) ، درخت خس خس (Vetiver)

عطر ادکلن لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر شنل چنس اوفرش

ادکلن شنل چنس اوفرش

شنل چنس اوفرش

شنل چنس سبز

Chanel Chance Eau Fraiche

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.