ساک دستی تبلیغاتی|جعبه|کارتن|ساک دستی|ساک خرید

ساک دستی گلاسه


ساک گلاسه کاغذی یکی از بهترین های تبلیغات محیطی می باشد که چنانچه با دقت و زیبایی طراحی ر افراد بیشتری می ماند همچنین چنانچه از استحکام کافی  برخوردار باشد ماندگاری بیشتری خواهد داشت و مدت زمان بیشتری از آن استفاده خواهد شد.
ساک گلاسه کاغذی بطور متداول بر روی کاغذ گلاسه چاپ می گردد که از نظر کیفیت چاپ پذیری بهتری نسبت به نوع کاغذ تحریر یا مقوای پشت توسی دارد اما می شود روی هر نوع متریال کاغذ یا مقوا آنرا چاپ نمود.
در زیر اندازه های انواع ساک دستی آورده شده است که بر اساس آن می توانید ابعاد و اندازه مورد نظر خود را انتخاب و سفارش دهید بدلیل نوسانات قیمت کاغذ نمی توان قیمت ثابتی اعلام نمود شما می توانید از طریق ایمیل نوع در خواست خود را به صورت مکتوب اعلام نمایید و ظرف مدت یک روز کاری استعلام خود را دریافت نمایید .
کاغذ متداول گلاسه 170 گرمی می باشد شما می توانید بر اساس نوع گرماژ کاغذ نوع پوشش روی کاغذ گلاسه ( سلفون مات ،سلفون براق ، یووی ، یو وی موضعی ، اکریلی ، امباس ، طلاکوب و….) استعلام خود را اعلام نمایید ذکر شماره تلفن ، مسوول پاسخگو ، نام شرکت الزامی می باشد .

نکته: کاغذ بالاتر از گرماژ 170 گرم نیاز به ساخت قالب دارد و هزینه آن به مجموع هزینه چاپ اضافه می گردد.

چاپ : چاپ ساک دستی گلاسه می تواند تک ، دو رنگ ، سه رنگ ، چهار رنگ ویا پنج رنگ با رنگهای پنتون باشد .

گرماژ کاغذ : 135 گرم ، 150 گرم ، 170 گرم، 200 گرم ، 250 و….. در مورد کاغذ گلاسه و مقوای پشت توسی از 200 گرم به بالا می باشد

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.