ساک دستی تبلیغاتی|جعبه|کارتن|ساک دستی|ساک خرید

ساک دستی

انواع ساک دستی

ساک دستی وساک خرید گلاسه: این نوع ساک دستی

 و ساک خرید روی کاغذها و مقواهای گلاسه از گرماژ 80 کرم تا 300 گرم قابل تولید هستند که قابلیت سلفون کشی هم دارند.

ساک دستی و ساک خرید فانتزی: این نوعساک دستی و ساک خرید کاغذی از کاغذهای بافت دار و طرح دار تولید می گردد و قابلیت سلفون کشی را ندارند.

ساک دستی و ساک خرید تحریر: این نوع ساک دستی و ساک خرید کاغذی از جنس کاغذهای تحریر یا مقواهای کارتی تولید می گردد و قابلیت سلفون کشی ندارند. بنابراین استحکام کمتری دارند و بهتر است در ابعاد کوچک تولید شوند.

ساک دستی و ساک خرید کرافت: کاغذ این نوع ساک دستی و ساک خریدها کاغذ ارزان تری به نسبت بقیه مدل های ساک دستی کاغذی می باشد و برای چاپ روی آن باید نهایت دقت در طراحی انجام گیرد. این نوع ساک دستی و ساک خرید کاغذی معمولا برای کارهای پر تیراژ استفاده می گردد.

ساک دستی کاغذی با انواع کاغذ گلاسه، مقوای پشت طوسی و یا کرافت ساخته می شود که دو نوع گلاسه و مقوای پشت طوسی به منظور استحکام بیشتر باید با سلفون روکش شوند.

 

با این که این که تصور می شود ساک دستی تبلیغاتی کاغذی، به دلیل جنس کاغذی آن، از دوام کمی برخوردار باشد، ولی تجربه ثابت کرده است، این محصول نه تنها داری استحکام بسیار زیادی بوده بلکه به دلیل داشتن روکش سلفونی توان و امکان حمل حتی تا 10 کیلوگرم وزن را در برخی از ابعاد آن دارد.

البته اصولاً کارکرد این کالا، یک نوع کارکرد فانتزی در نظر گرفته شده و برای چنین مقاصدی مورد استفاده قرار نمی گیرد.

 

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.